Milovaná, nenávidená a najmä neprehliadnuteľná. Niekdajšia popová princezná, Britney Spears, zažila počas piatkového koncertu v Las Vegas poriadny trapas, ktorý by položil nejedného profesionálneho speváka!

Britney Spears, ktorá momentálne koncertuje v Las Vegas v rámci tanečno- speváckej show ,,Piece of Me”, zažila počas skladby ,,3″ nečakaný striptíz vo vlastnej réžií! Napriek tomu, že sa dnes môže pochváliť priam ukážkovou postavou, vypasované oblečenie na jej tele zlyhalo. V jedinom okamihu jej na overale praskol zips a divákom sa naskytol kráľovský pohľad na chrbát a takmer aj zadok speváčky. Kým diváci neskrývali nadšenie ani výsmech, speváčka sa absolútne profesionálne držala svojho playbacku a na svojom výkone nepoľavila až do konca skladby. Počas otvárania úst a tancovania Lady B. sa tanečníci márne pokúšali opraviť oblečenie, ktoré takmer spôsobilo poriadny trapas. Tlieskame však profesionalite a ,,sile” bojovať do konca. :)

Video/ Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)