Oddych VIDEO odkaz od Vladkovho syna: Skrytý detail hovorí za VŠETKO! A jeho...

VIDEO odkaz od Vladkovho syna: Skrytý detail hovorí za VŠETKO! A jeho žena?

Vladislav Nikolayev na obrazovkách televízie Markíza hovorí bez ostychu o svojich chybách, ktoré počas účinkovania na Farme porobil. Podgurážený alkoholom dokonca poslal manželke zo spovednice odkaz o tom, že chce od rodiny odísť a rozviesť sa. Teraz sa súťažiacim naskytla možnosť prihovoriť sa blízkym, prijať ich telefonát a ukázať, ako si spoločne na statku nažívajú. U ukrajinského finančníka to bolo inak! 

Kým farmári si prostredníctvom tabletu volajú so svojimi najbližšími, Vladislav dostal len krátky a stručný video odkaz od syna, kde sa nenachádzala ani jeho pani manželka. A aj keď 44-ročný farmár svojim kolegom prezradil, že slová od potomka ho posilnili, sám na kameru uviedol, že zaregistroval malý detail, ktorý mu o pocitoch 15-ročného chlapca prezradil viac.

,,Keď rozprával, tak si vlasy naprával. Už to znamená, že je trošičku nervózny z toho, že sa musí vyjadrovať takto k otcovi, ale zvládol to ako človek, ktorý už dospieva,” povedal hrdý otec. Potom však prišla rana, keď si finančný poradca išiel ku schránke po balík – ten, žiaľ, nesprevádzal žiaden list od rodiny a vnútri sivého papierového vreca bolo len zopár polotovarov. Vladislav si veľmi ľahko vypočítal, že pani manželka naňho kvôli účasti v reality šou pomaly zanevrela.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, streamable.com