Nikdy nevieme, čo nám prinesie zajtrajšok. Nikdy si nemôžeme byť stopercentne isté, čo bude o týždeň ani čo sa stane o pár mesiacov či rokov. Dnes tu sme, zajtra tu už byť nemusíme. Podobný osud postihol aj Darrena Siska z Vancouveru. 

Darren prežil ťažké životné obdobie. 47-ročný muž z Vancouveru bol v remisii 16 rokov potom, čo bojoval s chorobou ,,Hodgkinov lymfóm”, no rakovina sa mu nečakane vrátila. Vedel, že je nevyliečiteľne chorý, avšak bol presvedčený, že mu zostáva ešte pár mesiacov života. Krutá pravda však bola iná a z mesiacov boli len dni. Jeho priateľka však vedela, čo má urobiť, a tak sa rozhodla pre dojímavý sobáš so svojou životnou láskou, priamo na nemocničnom lôžku. Nakoľko dvojica plánovala na jeseň klasickú svadbu, šaty už mala zakúpené niekoľko týždňov vopred. Svoje spoločné ,,áno” si však novomanželia povedali iba na veľmi krátky čas. Pozrite si dojímavé video a uvedomíte si, aká silná dokáže byť skutočná láska.

Foto, Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)