V zdraví aj v chorobe, v bohatstve aj v chudobe, v šťastí aj neštastí. Sľub, ktorý by sa mal dávať navždy. Laura a Jonathan sú skvelým príkladom pre všetkých, ktorí by to so svojím partnerom najradšej vzdali. Pretože pravá láska je o tom, že milujete bezpodmienečne a za každých okolností!

Jonathan Grant, námorný vojak z Virginie, si prešiel peklom, keď 16. marca 2017 po vážnej dopravnej nehode upadol do kómy s ťažkým poranením mozgu. Lekári mu nedávali veľkú šancu na prežitie, no jeho žena Laura nestrácala nádej a jej láska, našťastie, po dvoch mesiacoch opäť otvorila oči.

Aj napriek komplikáciám a finančným problémom každý deň stojí pri svojom mužovi, podporuje ho a pomáha pri rehabilitáciách. Jonny je zatiaľ plne odkázaný na pomoc iných ľudí, nerozpráva, jedáva len kašovité jedlá, no každým dňom robí obrovské pokroky. Tento skvelý pár má pred sebou ešte dlhú cestu, kým sa Jonny plne uzdraví a naučí sa znova používať svoje telo. Laura je veľmi silná žena a jednoznačne dokázala, že láska prenáša aj hory. ,,Nikdy sa nevzdávajte!“ je odkaz, ktorý dvojica posiela všetkým ľuďom.

 

Zdroj: dailymail.co.uk, Facebook | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.