Mladík z hlavného mesta Dominikánskej republiky Santo Domingo hľadal pomocou svojho mobilu pokémonov v rámci hry Pokemon Go a podaril sa mu pri tom husársky kúsok. Pri hľadaní imaginárnych postavičiek sa mu však podarilo na video natočiť dvojicu, ktorá si TO rozdávala priamo v kancelárii!

Celý incident sa odohral vo firme Bextro Consultora v Dominikánskej republike a ženou, ktorú toto kontroverzné video zachytáva, je údajne Diana Paulino. Tá sa však pre svetoznámy portál Mirror.co.uk vyjadrila, že tieto obvinenia nie sú pravdivé a ona by niečoho takéhoto nebola schopná. Samotní predstavitelia firmy vo svojom vyhlásení uviedli, že celý incident už bol vyriešený a dvojica natočená na videu bola identifikovaná. Firma tento nemravný akt odsúdila, ale nadržaných previnilcov odmietla menovať. Škandalózne video sa v posledných dňoch stalo hitom internetu.

Mladík zachytil dvojicu, ktorá si TO rozdáva v kancelárii

Video: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)