“Na mesto dziglo das pol metra snehu a medzi Košičanmi zavládla ľudskosť a solidarita,” tvrdí mladý Youtuber, Ondrej z Košíc. Sympatický mladík vtipne komentuje situáciu uplynulých dní, kedy sa druhé najväčšie mesto Slovenska nevie spamätať zo štedrej snehovej nádielky. Spríjemnite si s nami, vraj, najdepresívnejšie dni v roku vďaka podarenému videu.

Snehová kalamita v Košiciach je nepríjemnou záležitosťou pre všetkých obyvateľov, výnimku tvoria zrejme iba tí najmenší. Chodníky aj cesty sa stratili pod nánosom snehovej periny a ľudia sa márne snažia vyslobodiť svoje autá. Celú situáciu vtipne poňal prostoreký Košičan Ondrej, ktorý kalamitu vidí ako udalosť, ktorá obyvateľov Košíc paradoxne spojila. „Žabo-myšie“ vojny medzi Košičanmi sú na hodnú chvíľu zažehnané a všetci bez rozdielu postavenia, majetku alebo názorových presvedčení sú svorne zasypaní pod studenou nádielkou. Krátke video, ako vystrihnuté z ruského filmu, vám zaručene spraví náladu.

Zdroj: youtube  | Video: youtube | Foto: facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivetka
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.