Nie je žiadnym tajomstvom, že Miley Cyrus bola a stále je obrovskou fanynkou a podporou pre prezidentskú kandidátku Hilary Clinton. Prvotný šok, ktorý Američania zažili z výsledku volieb, vystriedal plač, komentáre a statusy na sociálnych sieťach, v ktorých opisujú zvolenie republikána za najväčšiu tragédiu novodobých amerických dejín. Zo svojej nespokojnosti sa vyplakala aj Miley Cyrus, ktorá jednoducho nemôže pochopiť, čo sa to udialo. 

Celý svet žil už niekoľko mesiacov voľbami nového prezidenta v USA. Či na stoličku najmocnejšieho predstaviteľa krajiny sadne demokratická a voľnomyšlienkárska Hilary Clinton, alebo rázny republikán Donald Trump, dnes rozhodli samotní obyvatelia za veľkou mlákou. Nielen pre obyčajných ľudí, ale aj pre väčšinu celebrít to bol neskutočný šok.

Katy Perry, Beyoncé, Demi Lovato, Kendall Jenner, Miley Cyrus či Lady Gaga otvorene podporovali Hilary Clinton a chceli, aby sa demokratke podarilo stať prvou ženskou prezidentkou v krajine. Lady Gaga dnes dokonca protestovala pred domom Donalda Trumpa a so slzami v očiach nemohla uveriť, koho si ľudia zvolili.

lady-gagag

Naopak, Miley svoj nesúhlas, zhnusenie a smútok vyjadrila prostredníctvom videa na Facebooku a rovnako fotografiou na Instagrame.

,,Ok, možno sa dnes niektorí nevyspali dobre a možno som skutočne iná, pretože sa obklopujem ľuďmi, ktorí sú voľnomyšlienkárski a majú otvorené srdcia tak ako ja. Možno niektorí povedia, že som bola príliš hlasná v podporovaní Hillary, ale stále si myslím, že si zaslúžila byť prvou ženou na poste prezidenta. Priala som si, aby dostala túto šancu, pretože za ňu bojovala skutočne dlho a pretože jej verím, že miluje túto krajinu, nie tak ako Donald Trump, ktorý je ironický a netolerantný. Ktorý si dovoľuje robiť žarty, že stále dostane to, čo si zaumieni. Áno, my akceptujeme všetkých, takých, akí sú. Donald, akceptujem aj teba, akceptujem ťa ako prezidenta USA. Jediné, čo mi zostáva, je nádej. Nádej na zmenu. Prosím, prosím ťa, zaobchádzaj s ľuďmi s rešpektom a tak, ako si zaslúžia. To isté by som urobila aj ja pre teba. Snaž sa pochopiť všetkých, aj tých, ktorí sú rozdielni. Ak budeš chcieť kľúč k tomu, ako byť milý a otvorený, tak ako som ja, dám ti ho.“

https://www.instagram.com/p/BMmImb_BVNo/?taken-by=mileycyrus

 

Je zrejmé, že speváčku tieto udalosti značne zasiahli. Jej srdcervúca spoveď je pripomienkou toho, že nie všetko sa skončí tak, ako si myslíme, a že možno niekto iný má pre nás rozdielny plán.

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube