Keď Veronika Nízlová oznámila, že nosí pod srdcom bábätko, všetci ostali v šoku, pretože po Twiinskinom boku už dlhší čas nefiguroval žiaden muž. Médiá začali špekulovať o tom, že otcom speváčkinej dcérky by mohol byť herec a spevák Matúš Kolárovský.

Pôvabná Vebi sa nikdy nechcela vyjadrovať k chlapovi, s ktorým splodili dievčatko menom Nea, nakoľko si to speváčkin milenec neželal. Sympatická tmavovláska tak vychováva dieťatko ako slobodná mamička a so starostlivosťou o malé slniečko jej pomáhajú rodičia a sestra Daniela.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak teraz Matúš Kolárovský uverejnil nový videoklip k skladbe MY, kde nielenže drží bábätko v náručí, ale spieva i príznačný text. ,,Myslím, že Boh mi dal najväčší dar, vždy, keď sa pozerám na tvoju tvár. Tvoja krv je aj moja, moja krv je aj tvoja.“

„Skladba MY je venovaná všetkým zamilovaným v tomto krásnom období a najmä mojim najbližším. Každý si skladbu môže vysvetliť a pochopiť po svojom. Už nemám potrebu sa k ničomu ďalej vyjadrovať, pretože súkromie je pre mňa niečo, čo si veľmi vážim a zároveň strážim a je pre mňa sväté. Chcel by som tak isto využiť priestor, aby som poďakoval všetkým fanúšikom a blízkym za podporu.“ vysvetľuje interpret.

matus kolarovsky

Zaujímavosťou je, že v ten istý deň, kedy videoklip uzrel svetlo sveta, Twiinska na svojom Instagrame uverejnila fotku s Neou a popisom ,,MY“čím mohla symbolicky potvrdiť, že Matúš Kolárovský je naozaj otcom jej dcérky.

veronika nizlova

YAEL – MY

 

Zdroj/Foto: Illuminate Production, YouTube, Instagram/veronikatwiins, matuskolarovsky