Slovenská populárna speváčka Marika Gombitová vystúpila na pódiu v Prahe po 20 rokoch a jej vystúpenie dostalo fanúšikov do vytrženia. Takýto aplauz ste ešte nevideli!

O Marike Gombitovej je známe, že už desiatky rokov nekoncertuje a kvôli svojím zdravotným problémom sa z vlastnej vôle vytratila zo slovenského šoubiznisu. Fenomenálna speváčka však patrí k tomu najlepšiemu, čo slovenská hudobná scéna ponúka a stále má obrovské množstvo fanúšikov a obdivovateľov. Na koncerte v Prahe, kde Marika vystúpila ako hosť na turné Mekyho Žbirku, zazneli najväčšine Marikine hity a skromná Bratislavčanka svojím vystúpením dostala publikum do varu. Vy môžete vďaka tomuto videu aspoň vzdialene pocítiťi elekrizujúcu atmosféru z tohto unikátneho vystúpenia. :)

Video: Facebook.com | Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)