Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková si môže dovoliť mnohé materiálne veci kúpiť sama, a tak musí byť skutočne ťažké prekvapiť ju milým darčekom. Jej manžel René sa preto k veci postavil skutočne originálne – svoj dôkaz lásky jej naservíroval na poli pri bratislavskej ceste!

„Keď ti povie tvoj muž, že: ,Mám pre teba prekvapenie, láska, posielam ti polohu, dôjdi sem.’ No, tak ja vám chcem…,” hovorí na začiatku milého videa nič netušiaca Plačková. Vtom však narazí na nečakanú prekážku: „Bože, tu je žihľava! Dúfam, že sa nepopŕhlim.”

Po prekonaní niekoľkých metrov divokej prírody a odpadkov z áut v nej Zuzana nachádza čakajúceho manžela s prekvapením – prestretým stolom, jej obľúbeným jedlom a šampanským.

„Láska, pýtajú sa ma ľudia, že čo si vyviedol,” smeje sa očividne stále zamilovaná influencerka. Odpoveď ale je, že nič – ide len o dôkaz lásky, z ktorého by si vraj mnohí iní muži mali vziať príklad. Keď nemôžu zobrať ženu do reštaurácie, môžu si reštauráciu nafingovať uprostred poľa (ak sa tam teda práve nenaháňajú traktory či nahnevaní majitelia).

Keď sa príjemný obed skončil, manželia sa pobrali späť k svojim autám. Video končí vtipnou výmenou názorov na tému „kto to teraz akože všetko uprace?”.

Dievčatá, ako by sa vám páčilo takéto pozvanie od vášho drahého?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova