Od príchodu prvorodenej dcérky speváčky Daniely Nízlovej a futbalistu Stanislava Lobotku prešli celé tri mesiace, no populárne trio aktuálne veľa príležitostí na nevšedné zážitky nemá. Twiinska si preto dlhodobú domácu karanténu spríjemňuje nielen spomienkami na tehotenstvo, ale tiež natáčaním nových rodinných videí, pri akých možno puknete od smiechu.

Sympatická rodinka sa síce nachádza v epicentre nákazy nového koronavírusu, no na duchu rozhodne neklesá. Slávna brunetka s priateľom si prítomnosť roztomilej princeznej naplno užívajú, o to viac, že bábätko nedávno bojovalo s nepríjemnými zdravotnými problémami.

Daniela Nízlová dcéra

Večne vysmiata speváčka vytasila eso silného kalibru – svetu ukázala nahrávku z obdobia požehnaného stavu, keď mladý športovec spieval pesničky pre drobca v brušku. Ako sa však zdá, Linduška si ockov hlas a veselé rytmy veľmi dobre pamätá, na pestrú nôtu sa totiž krátko po narodení výborne chytá.

Lobotka sa svojim dvom milovaným dievčatám naplno venuje a je vidieť, že pre drahú polovičku sa stáva obrovskou oporou. Daniela sa počas mierne falošného spevu po celý čas úprimne rehlila, čo je ale bezpochyby lepšia varianta, ako keby sa počas „nekonečnej“ izolácie v talianskom Neapole psychicky opúšťala.

Spievanie Linde v brušku

Spievanie Linde v troch mesiacoch

 

Zdroj: Instagram/Danielatwiins | Foto: Instagram/Danielatwiins, stanleylobotka37, streamable.com