Väčšina z nás to v živote aspoň raz zažila. Deň ako každý iný, okolie vyzerá úplne normálne… No v sekunde sa všetko obráti naruby! Čosi také sa predvčerom stalo obľúbnej moderátorke Kvetke Horváthovej počas bežnej prechádzky so psom. V jednu chvíľu sa rozprávala s kamarátkou a v tú ďalšiu už v pude sebazáchovy bežala ako o život. Našťastie napokon všetko dobre dopadlo. 

„Dnešná prechádzka po lese s Pauli, Fany a našou kamarátkou Lindou vyzerala ideálne,“ vyznala sa Kvetka Horváthová na svojom Instagrame a pridala niekoľko videozáberov veselo sa naháňajúceho psíka v prírode. Idylka sa však čoskoro mala poriadne zvrhnúť v boj o holý život.

„Až zrazu…“ Na videu, ktorého nahrávanie mala v tej chvíli moderátorka zapnuté, je spočiatku počuť nenápadné praskanie kôry, čo si všimla aj rozprávajúca kamarátka. „Počúvaj ma, ale tu niečo praská.“ V tej chvíli už zaznie len Kvetkin hlas, ako kričí: „Padá strom!!!“

„Letel rovno na nás,“ opísala neskôr sekundy hrôzy Kvetka Horváthová, no dodala, že prastarý pud sebazáchovy bol silnejší než panika. Všetci prítomní sa tak inštinktívne rozutekali a napokon sa našťastie nikomu nič nestalo. Moderátorka však apeluje na všetkých, ktorí chodia na prechádzky do prírody, aby si na seba dávali dobrý pozor.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kvetkah