Do sveta sa dostal nový trailer k dlho očakávanému filmu Kráska a zviera, no niečo na ňom nesedí. Šikovný mladík totižto túto romantickú snímku s fantasy prvkami pozmenil a namiesto zvieracej postavy dosadil Lorda Voldemorta z čarodejníckej ságy o Harrym Potterovi. A konečný výsledok rozhodne stojí za pozretie!

Tvorcovia filmu “Kráska a zviera” do sveta postupne vypúšťali viaceré trailery, ktoré postupne odhaľovali zaľúbený príbeh medzi krásnou Belle a zakliatym princom. Netrpezliví fanúšikovia si dokonca mali možnosť vypočuť anjelský spev Emmy Watson či nakuknúť do zákulisia nakrúcania. Už o necelý mesiac sa tento dlho očakávaný film dostane aj do slovenských kín a fanúšikovia sa majú rozhodne na čo tešiť!

Ešte pred uvedením snímky na trh však svoj zmysel pre humor ukázalo aj zábavné duo z Nórska, ktoré na YouTube vystupuje pod menom ,,PistolShrimps”, a na internete zverejnili jedinečný trailer k fantasy snímke s miernou obmenou. Namiesto ústrednej mužskej postavy dosadili vtipálkovia Lorda Voldemorta, nepriateľa Harryho Pottera, s ktorým sa samotná Emma stretla už počas nakrúcania úspešnej kúzelníckej ságy. ,,PistolShrimps” totiž spojili rôzne scény z oboch filmov a konečný výsledok naozaj stojí za to. Dámy, garantujeme vám, že táto paródia vás rozhodne pobaví! :)

Foto/Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.