Tak a je to tu! Už viac ako dva týždne čakajú diváci televízie Markíza na avizovaný drsný konflikt v reality show Farma, aký v dlhej histórii súťaže nemá obdoby. Nadšenci vyostrených situácií na statku doposiaľ disponovali len informáciou o tom, že účinkujúci Matej Jurkovič bol za mimoriadne agresívny prejav voči inému farmárovi okamžite vylúčený. Dnes sa konečne dozvedáme skutočnú pravdu, ktorá stojí v pozadí nechutnej roztržky.

Skutočnosť, že svalovec z Bratislavy sa už niekoľko dní vo vidieckom sídle nenachádza, je verejnosti dobre známa. Čo sa ale naozaj odohralo za bránami farmárskej usadlosti, doteraz okrem zainteresovaných osôb nikto netušil. Modro-žltá televízia do éteru vypustila jedinú správu o tom, že Matej Jurkovič musel šou kvôli fyzickému útoku náhle opustiť.

Matej Jurkovič Farma

Pravou príčinou konfliktu sa stal akýsi skrat v hlave súťažiaceho Rasťa Mojseja, ktorý neuniesol fakt, že ho nenávidený farmár týždňa znovu vymenoval za sluhu. Zdatný východniar mal totiž na západniara veľmi ťažké srdce kvôli tomu, že podľa neho okrem častých radovánok s Mirkou Csorbovou nič výnimočné nepredviedol.

Rasťo Mojsej Farma

Rasťo sa teda rozhodol pre rázny protest a svojmu najväčšiemu rivalovi oznámil, že končí so všetkými povinnosťami a odchádza domov. Tento krok mal vyvolať silnú slovnú prestrelku ukončenú tvrdým napadnutím, kedy Mojsej od Jurkoviča schytal silnú ranu priamo do hlavy. Obaja bojovníci sa do seba prudko pustili a jeden druhého zahrnuli otrasnými vulgarizmami, čo už psychicky neunieslo najmä krehké ženské osadenstvo.

Po chvíľke sa zranený farmár začal sťažovať na neznesiteľné bolesti hlavy, kvôli čomu bol následne prevezený na lekárske ošetrenie do nemocnice. Na statok docupitala aj namosúrená moderátorka Evelyn – tá bitkárovi oznámila neúprosný ortieľ o okamžitom vyhadzove zo súťaže. Celý incident uvidíte už dnes večer v oficiálnom televíznom prenose, pričom ukážku nájdete nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube