Čašníčke Sofii Bevarly sa, veru, pošťastilo, keď zbalila boháča Dana Bilzeriana – od tej doby si žije po jeho boku ako v bavlnke a život si očividne užíva. Tak ako naposledy vo vírivke, v ktorej však padla na hubu, v tomto prípade doslova!

Ako sa hovorí, škodoradosť – najväčšia radosť, ale toto video poteší určite viaceré z vás, veď pád zlatokopky sa nevidí každý deň. Sofia si najskôr rochnila so svojimi kamarátkami v luxusnej vírivke, no vtedy ešte netušila, čo ju za okamih čaká. “Nudný” život princeznej si krátila duchaplnou hrou o to, ktorá lepšie chytí cukrík priamo do úst. Sofii sa to však vôbec nedarilo a aby toho nebolo málo, pošmykla sa a z kade s vodou vypadla von. Bohatý milenec jej však boliestku určite rád pofúka a ak by to nestačilo, tak jej ako bolestné padne vhod nejaká tá stodolárovka, ktorou si v prípade potreby môže ranu aj prelepiť!

Sofia Bevarly

Sofia Bevarly spadla z vírivky

VIDEO so Sofiiným pádom si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto, video: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford