Aj keď sa to možno nečíta dobre, mnohí by tomuto kanadskému spevákovi najradšej jednu vrazili, hlavne za jeho arogantné správanie a povyšovanie sa nad ostatných. Musíte však uznať, že v poslednej dobe seká dobrotu, vydáva jeden úspešný hit za druhým a získal si aj iných fanúšikov ako len ukričané trinástky. 

Počas noci uniklo na verejnosť video, v ktorom je jasne vidieť, ako sa Justin smelo púšťa do značne väčšieho chlapa. Buď nestihol prepočítať svoje fyzické predpoklady, alebo si myslel, že k nemu priskočí niekto z ochranky. Nuž, nestalo sa tak a spevák skončil na zemi s poriadnou nakladačkou. Celý incident sa odohral po zápase NBA pred hotelom v Clevelande, v ktorom bol Bieber ubytovaný.

Dnes už je známy aj dôvod nedorozumia. Chlapík menom Lamont Richmond nechcel nič viac, len autogram. ,,Áno. Úplne na mňa vyskočil. Bol som tam s dievčatami, chceli sme len autogram. Neviem, prečo to urobil, nemám k tomu viac čo dodať,” povedal pre HollywoodLife.com.

 

📸 @justinbieber & @cavsmoondog 📸 #NBAFinals

A post shared by NBA (@nba) on

Foto: Youtube, Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)