Kto by nechcel prežiť zásnuby niekde v bohom zabudnutej a nedotknutej prírode, mimo ruchu všedných dní? Známej herečke z upírskej ságy Twilight sa to podarilo a so svojimi bezprostrednými pocitmi sa ihneď podelila na sociálnych sieťach. 

Ashley Greene je známa hlavne kvôli úlohe mierumilovnej upírky “Alice”, ktorá predpovedala budúcnosť. V týchto dňoch má herečka dôvod na radosť, a to hlavne kvôli utajovaným zásnubám, ktoré jej priateľ do detailov premyslel. Najprv ju vzal na krásnu dovolenku na Nový Zéland a keď to Ashley najmenej čakala, vytiahol na ňu šuter hodný obdivu.

,,Toto je najkrajší moment, v aký som kedy dúfala. Úspešne si zo mňa urobil najšťastnejšiu ženu na svete. Nemôžem sa dočkať, ako ti ukážem moju nekonečnú lásku, ktorá bude trvať až do konca našich životov,“ napísala k videu, ktoré zachytáva jedinečný moment.

 

Jej dlhoročný priateľ Paul Khoury ju požiadal o ruku celkom nečakane a ako obaja tvrdia, sú zároveň najlepšími priateľmi. ,,Som taká šťastná a taká nadšená, že strávim zvyšok života s mojím najlepším priateľom ♥. Ten prsteň je najkrajšia vec, akú som kedy videla,“ opisuje na Instagrame Ashley a nemôžeme nesúhlasiť. :)

Foto: Instagram, hdwallpaper.in

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)