Kde sa objaví František Košarišťaň alias Fero Joke, tam je záruka, že bude o zábavu postarané. Veľký smiech tak nechýbal ani počas piatkového Telerána, kde obľúbený komik zavítal ako hosť aj so svojím verným psíkom Ťapkou. Takmer na konci rozhovoru však prišla dojímavá chvíľa, pri ktorej sa Feri neubránil slzám.

Fero Joke sa stal súčasťou osmičky šiestej série šou Tvoja tvár znie povedome a hoci ostal visieť na konci, táto skutočnosť mu na nálade určite neuberá. O úspešnom projekte sa komik dnes ráno rozprával aj s moderátormi Tomášom Juríčkom a Kvetkou Hovráthovou, ktorá si medzi rečou všimla Feriho manikúru, poznačenú hľadaním krtka v jeho záhrade.

Celým štúdiom sa niesli od začiatku výbuchy smiechu, až kým neprišlo k úžasnému prekvapeniu. Nakoľko v nedeľu oslavujú sviatok všetky mamičky, Feri poslal do kamery krátky odkaz pre tú svoju, netušiac, že s maminou vlastne vedie videohovor. Keď milovanú ženu zbadal na obrazovke, okamžite sa dostavili slzičky šťastia.

,,Strašne dlho sme sa nevideli, prepáčte,” vyšlo z dojatého Ferka, ktorý pre pandémiu s maminkou dlhšie obdobie osobne nebol. Sympatická Vierka následne na synovu adresu nešetrila nádhernými slovami. Celú návštevu Fera Jokea v Teleráne si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/telerano