V reality šou Farma bojuje o výhru 75 tisíc eur už iba deväť súťažiach, ktorým sa réžia snaží vyplniť čas aj zábavnejšími aktivitami, ako sú stavbárske práce či starostlivosť o zvieratá. Najnovšie budeme môcť na obrazovkách sledovať zaujímavý workshop, povedený moderátorkou Evelyn a jej hosťom. Toho keď dámy, sediace za stolom, zbadali, začali okamžite kričať.

Farmári sa počas svojho pôsobenia na statku učia mnohým zaujímavým činnostiam, s ktorými ich zoznamuje nielen hospodár Martin Bagar, ale aj ľudia zvonku, prihovárajúci sa im prostredníctvom videohovoru. Táto možnosť sa dostala i obľúbenému komikovi!

Pri reality šou Farma nie je vôbec netradičné, keď sa do nej ľudia prihlásia skrz toho, aby sa zviditeľnili a nabrali viac sledovateľov na sociálnych sieťach. Pre divákov obľúbeného programu, ktorých vôbec nie je málo, sa totiž po vypadnutí práve oni stávajú objektom najväčšieho záujmu. Evelyn, začínajúca svoju kariéru taktiež vo virtuálnom svete, sa tak bojovníkom rozhodla dať praktické rady, ako z aktuálnej slávy vytĺcť maximum, pričom na pomoc si vzala veľmi dobrého kamaráta Fera Jokea.

,,Fera, keď som tam zbadala, proste to je topka. My si s mojou Adriankou stále púšťame doma videá a smejeme sa,” prezradila nadšená Anka, ktorá sa vraj vďaka známemu komikovi aspoň na chvíľu preniesla do svojej obývačky. Pri pohľade na vysmiateho muža mnohých tvárí však kričali od šťastia aj ďalšie prísediace dámy. Tento silný emotívny moment si môžete pozrieť nižšie – celú časť odvysiela TV Markíza dnes večer.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/fero_joke