Dvojica, ktorá si to niekoľkokrát užila pred zrakmi tisícich divákov Farmy, si už jeden druhého vychutnáva v teple domova. Štafetu rozkoše však po Mirke a Matejovi prebrala Kristi Dali s Radom Dulinom – párik po dlhých týždňoch na statku trávi aktuálne spoločné noci v sluhovni, kde sa dejú veci!

Zatiaľ čo ich polovičkám pri sledovaní Farmy tuhne v žilách krv, oni sa tešia zo spoločných okamihov, ktoré navyše aktuálne trávia v úlohách sluhov. A hoci to ešte nedávno vyzeralo, že sa nad románikom Kristi Dali a Rada Dulina zmráka, dvojica hádky zahodila za hlavu a pred škriepkami uprednostnila opäť romantické nežnôstky.

Kika a Rado Farma

Podľa slov záchranára z Popradu sa v sluhovni síce nespí najlepšie, no túto temnú stránku kompenzuje súkromie, ktoré si holúbkovia môžu naplno vychutnávať aj počas noci. A bol by v tom čert, keby to Kika a Rado nevyužili vo svoj prospech a nezozamovali sa aj inak než slovne.

Po tom, čo si kráska zo Senca vyzliekla gaťky, ktoré ju vraj rezali, sa s kolegom uvelebili do postieľok, kde sa zakuklili do spacákov. Čo sa dialo pod nimi, už zrejme vedia len oni dvaja, avšak všetci diváci Farmy si domyslia, všakže? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube