To, že na zvýraznenie farby vlasov sa dajú použiť veci z kuchyne, ako čierny čaj či káva, je už v podstate známe. Tentokrát však kadernícky salón v Bejrúte prišiel s prelomovou novinkou a na farbenie vlasov zákazníčiek používa obľúbenú nátierku, ktorú milujú snáď všetci na svete!

Kadernícky salón Abed&Samer v libanonskom Bejrúte sa rozhodol, že na farbenie vlasov bude používať naozaj netradičnú surovinu. V tomto prípade nejde o nič iné, ako o obľúbenú čokoládovo-orieškovú nátierku Nutella. Vo videu je jasne viditeľné, že kaderník nátierku aplikuje ako ozajstnú farbu a pridáva do nej ešte kondenzované mlieko. Myslíte, že toto farbenie sa stane bežným alebo ide iba o dočasný reklamný ťah? Pravdou však ostáva, že výsledok vyzerá naozaj dobre a vraj vydrží od dvoch do troch týždňov. Čo na to hovoríte?

 

Foto/Video: Instagram, Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)