Ikonická, fascinujúca, multitalentovaná, ale aj nepochopená a bizarná. Lady Gaga, ktorá si počas odovzdávania hudobných cien Grammy síce neodniesla žiadnu sošku, zažiarila na pódiu viac ako ktokoľvek iný. Svojim speváckym výkonom vzdala poctu zosnulému spevákovi Davidovi Bowiemu!

O tom, že je Lady Gaga exhibicionista, ale aj výborná umelkyňa, niet pochýb. Počas 58. odovzdávania hudobných cien Grammy 2016 vystúpila so šesť-minútovým medley skladieb svetoznámeho, dnes už zosnulého speváka, Davida Bowieho. Gaga si tak spolu so zúčastnenými uctila jeho pamiatku naozaj veľkolepým štýlom. Odetá a zamaskovaná ako David pôsobila naozaj grandiózne a svojim výkonom strhla celý burácajúci dav. Áno, aj keď bola naozaj škaredá. Nenechajte si ujsť vystúpenie nespútanej Stefani a presvedčte sa, že rozlúčka s ikonou showbiznisu sa dá urobiť aj veľkolepo. :)

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)