Diváci markizáckeho Telerána vedia, že moderátori každý pracovný deň žrebujú víťaza súťaže Vstávaj a vyhraj, ktorý môže získať peknú sumičku peňazí. Vo štvrtok ráno sa dokonca pani Beáte podarilo vyhrať neuveriteľných 9000 eur. Po tom, ako sa východniarka na opačnej strane linky dozvedela šťastnú novinu, v celom štúdiu nastala neopakovateľná atmosféra.

Diváci Telerána sa môžu prostredníctvom zaslania sms pravidelne zapájať do súťaže Vstávaj a vyhraj, kde od pondelka do štvrtku bojujú o minimálne 500 eur a v piatok minimálne o 5000 eur. Víťaz však musí zdvihnúť telefón do desiatich sekúnd a povedať heslo dňa. Ak jednu z týchto podmienok nesplní, suma sa pridáva k výhre v nasledujúci herný deň.

Vo štvrtok ráno čakalo na vyžrebovaného diváka nádherných 9000 eur. Keď sa pani Beáta dozvedela, že finančná čiastka skončila práve v jej rukách, svojou úžasnou reakciou plnou emócií dostala do pomykova dokonca aj moderátorov, ktorých nechcela pustiť k slovu.

Šťastná výherkyňa svojimi radostnými výkrikmi Kvetku Horváthovú a Tomáša Juríčka nielen nesmierne pobavila, ale aj dojala, pri čom známa moderátorka pustila i slzičky. Víťazka zo Spišskej Novej Vsi totiž prezradila, že je ťažko chorá a pre COVID-19 jej zrušili plánovanú operáciu. Peniažky ju tak potešili niekoľkonásobne viac. Srdečne blahoželáme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk