Na bláznov natrafíte aj cestou z potravín, to ani nemusíte byť uznávaná celebrita. Ukrajinský fanúšik Vitalii Sediuk je zjavne poriadne zaťažený na známe tváre. Hodil sa pod nohy Leonardovi Dicapriovi, Madonne natlačil do rúk kvety, ktoré neznáša a modelku Gigi Hadid sa snažil zdvihnúť do vzduchu. Čo vyviedol tentokrát? 

Kto by nechcel pobozkať Kim Kardashian? Dobre, možno sa “pár” jedincov nájde, avšak Vitalii Sediuk rozhodne nepatrí medzi nich. Tento ukrajinský blázon je dobre známa firma majúca na svedomí už niekoľko útokov. Len prednedávnom si podal mladučkú Gigi Hadid, ktorá sa ale nedala a chlapovi vrazila medzi oči poriadnu lakťovku. Nepríjemné spomienky má na neho aj Miranda Kerr, Adele či Will Smith.

Na aktuálnom týždni módy v Paríži sa zastavila aj Kim Kardashian. Vitalii sa sčista-jasna zjavil a hviezdnu krásku chcel pobozkať na zadok. Čiastočne uspel, avšak ktovie, ako by to skončilo, keby nezasiahol statný ochrankár. Celý incident zachytili kamery fanúšikov, pozrite sa, ako chlapík dopadol.

Pozrite sa aj na nebojácnu modelku Gigi Hadid, ktorá síce váži 50 kíl aj s topánkami, no chlapíkovi to dala poriadne vyžrať. :)

Foto: Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)