Úspešná stálica modelingového neba Andrea Verešová (36) neustále prekvapuje. Počas 11. ročníka prestížneho turnaja médií v golfe sa predviedla v plnej paráde. Dvojnásobná mamina opäť všetkých vytrhla zo stoličiek, keď sa na móle predviedla len v čiernych nohavičkách.

Andrea Verešová patrí k najúspešnejším modelkám slovenského šoubiznisu a aj po dvoch deťoch sa môže pýšiť bezchybnou postavou, ktorú nedávno ukázala aj na prehliadke počas golfového turnaja. To, že z jej výkonu padla všetkým prítomným sánka dole, je úplne jasné. Otázkou však ostáva, či na divákov zapôsobil jej šarm alebo len boli zaskočení modelkinou gurážou a domnienkou, či si Andrea nepomýlila módnu prehliadku s tanečným kabaretom. Roztržité hádzanie rukami, príznačnejšie pre tuctovú modelku, postrádalo akýkoľvek náznak elegancie. Vyslobodenie krásnych vlasov spod cylindra trhnutím hlavy malo byť originálnym osviežením vystúpenia. Nešlo však len o čisté kopírovanie pohybov Izabely Goulart z prehliadky módnej značky Victoria’s Secret? Názor si urobte sami…

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.