Modelka Andrea Verešová je stelesnená bohyňa krásy a pôvabu. Jej prítomnosť vždy vzbudzuje pozornosť a oči na nej nenechávajú len všetci prítomní muži, ale aj dámy. Miss Slovensko 1999 sa najnovšie predviedla na prehliadke šiat návrhárky a jej kamarátky Jany Pištejovej.

Na módnej prehliadke golfového turnaja sa ukázala aj úspešná modelka Andrea Verešová. Predvádzané šaty na jej dokonalom tele boli čerešničkou na torte tohto prestížneho podujatia. Andrea sa predviedla aj v jednom priesvitnom modeli, v ktorom si zo strany divákov vyslúžila určite najviac pozornosti. Aj keď išlo o dlhé šaty (alebo skôr ľahký ,,kabátik”??), vpredu boli otvorené a navyše z priesvitnej látky. Účastníci tak mohli vidieť odhalené nohy, zadok a prsia dvojnásobnej mamičky. Nebolo to však trošku výstredné vystúpenie?

Jej vystúpenie rozdelilo fanúšikov na dva tábory. Niektorí si myslia, že jej predvádzanie bolo prehnané, iní zase tvrdia napríklad ja toto: “Andrejka, veľká motivácia vo všetkom. Krásna žena, zdravé sebavedomie, kultivované vystupovanie, výborná mama aj manželka. Mnohí si môžu zobrať príklad. Fandím,” napísala jedna z fanúšičiek.

Andrea a jej vystúpenie

Páči sa vám, ako Andrea predvádzala jedinečné šaty Jany Pištejovej?

Loading ... Loading ...

Video: YouTube | Foto: Instagram, Facebook