Kto tvrdí, že Slovensko neprodukuje chuťovo orgazmické pochutiny a snacky, tak je naozaj na veľkom omyle! Známe slovenské originálne výrobky ako Horalka, Slovakia chips, cukríky Roxy a Doxy, ktoré istotne pre každého z vás schovávala ešte stará mama v spodnom šuplíku v komore, kukuričné Chrumky či Romanca s dlhou históriou, sú produkty, na ktoré nikto z nás pravdepodobne nikdy nezanevrie. :)

Bláznivý americký manželský pár Mathias a Amanda Faye spoločne vloggujú (pridávajú na svoj blog videá) pod názvom “Matt & Amanda” a majú cez milión a pol odberateľov, pričom sa venujú všetkým možným témam. YouTuberi si tentokrát zobrali na paškál slovenské pochúťky a komentovali, ako “takým” Američanom asi chutia. Celé video je poriadne vtipné, dokonca sa americká dvojica snaží čítať aj slovenské názvy. Pozrite, ktorá fajnotka im najviac chutila a naopak, nad ktorou ohrnuli nos. :)

Zdroj: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)