Vlogerka Radka Kováčová sa pred rokmi preslávila nie príliš najšťastnejším spôsobom, kedy ju ľudia nechutne dourážali kvôli problémom s aknóznou pokožkou. Odvtedy ale hviezda 24-ročnej make-up artistky stúpla do nebies a Slovenka sa dnes môže pochváliť obrovskou základňou fanúšikov, ktorým pravidelne zobrazuje aj opačnú stránku estetických úprav.

Rodáčka z Galanty si najnovšie posvietila na mimoriadne obľúbený zákrok týkajúci sa zväčšenia pier. Ako priznáva, tento zásah do tváre už sama párkrát podstúpila, a preto by chcela ženám ukázať aj opačnú stranu mince.

radka kováčová

Radka, ktorej sa podarilo zožať úspechy i v zahraničí, zverejnila drsné video zachytávajúce pozadie bežného “napichania” pier. Hoci mnohých jej sledovateľov spočiatku prekvapil fakt, že aj talentovaná vizážistka holduje záľube zväčšovania úst, viacerí jej úprimnosť a snahu ukázať ženám reálny obraz z estetických kliník, skutočne ocenili.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Známa Slovenka by týmto príspevkom zároveň chcela poukázať na to, aké nesmierne dôležité je, aby slečny túžiace po úsmeve v štýle Silvie Kucherenko vždy vyhľadávali len osvedčených odborníkov. Neraz sa totiž stáva, že sa sen o dokonalom vzhľade nečakane zmení na horor.

Citlivé zábery priamo zo zákroku si môžete pozrieť —TU—

radka kováčová

Zdroj: Instagram/grwrady | Foto: Instagram/grwrady, Pexels.com