Adela Vinczeová oslávila v októbri minulého roku okrúhlu štyridsiatku, no na svoj vek rozhodne nevyzerá. Fanúšikovia tak ostali určite prekvapení z najnovšej fotky, ktorá pristála na moderátorkinom instagramovom profile.

Na to, že sa Adela dlhé roky sociálnym sieťam vyhýbala, je v súčasnosti na Instagrame, ktorý si založila len nedávno, poriadne aktívna. Asi najviac sa blondínka venuje všetkému, čo súvisí s jej reláciou Trochu inak s Adelou. Tá sa u Slovákov teší veľkej obľube.

Aj posledný post na profile manželky Viktora Vinczeho sa týka obľúbenej talkshow, v ktorej pre tentokrát blondínka oslovila hudobníčku Veroniku Vitázkovú. Mladá umelkyňa vie hrať  na viaceré hudobné nástroje a dokonca nahráva filmovú hudbu pre produkcie Netflixu či BBC.

,,Nikdy nie je neskoro začať hrať na hudobný nástroj!” To som si povedala v roku 2060 a to hovorí aj náš najbližší hosť,” napísala Adela v rámci proma na nový diel relácie, ku ktorému priložila obrazovú prílohu. Okrem fotky Veroniky zverejnila i seba, no v omnoho staršej verzii. Tá úplne pripomínaja moderátorkinu maminu, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/trochu_inak_s_adelou, Facebook/Jozef Banáš