Týždeň módy v New Yorku je úspešne za nami a okrem mnohých tínedžerských hviezdičiek úspešne triumfovali aj skúsené, životom ošľahané ženy, ktoré sa vo fashion priemysle pohybujú už niekoľko rokov. Jednou z nich je aj Victoria Beckham, ktorej k vydarenej kolekcii zablahožela aj samotná Anna Wintour. Je pravda, že ex-spajska to prehnala s oslavou a “cucla” si troška viac? 

Ak aspoň troška sledujete svet módy určite ste zaregistrovali, že svetové dni módy boli ozaj niečím výnimočné. Množstvo návrhárov chcelo zaujať, potvrdiť svoje kvality a získať celosvetový obdiv. Medzi nimi aj Victoria Beckham, ktorú prišli podporiť rodinní príslušníci a v prvom rade sedela aj samotná (diabolská) Anna Wintour, šéfredaktorka amerického magazínu Vogue. Aj keď táto kolekcia nepatrí práve k tým nositeľným, zožala veľký úspech.

1 vb1

Úspech na takej udalosti ako “New York Fashion Week” je potrebné patrične osláviť. To si zjavne povedala aj Vicki a z móla sa s rodinou a celebritnými známymi presunula do nóbl reštaurácie. Paparazzi si nedali pokoj a zahraničné médiá označili Victoriu za totálne opitú. Nevieme posúdiť ako to v skutočnosti bolo, avšak to, že ju Brooklyn mierne podopieral, môžeme pripísať aj únave, stresu a dvom (či trom) pohárom vína. Čo si o fotografiách myslíte vy?

vb2 vb3

Foto: Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)