Nie je ničím ojedinelým, že nevieme nič o súrodencoch slávnych celebrít. Žijú v tieni svojich súrodencov a neobjavujú sa ani v ich hviezdnej spoločnosti. Rovnako je to aj so sestrou Victorie Beckham, Louise. Tá sa na verejnosti často neukazuje, a preto každého prekvapila fotka, ktorú jej slávna sestra nedávno uverejnila na Instagrame.

Módna ikona Victoria Beckham prednedávnom publikovala na Instagrame fotku so svojou sestrou Louise. Tá je síce o dva roky mladšia, no vyzerá ako dvojička bývalej ,,korenistej” speváčky a jedinečnej módnej návrhárky. Jediným väčším rozdielom sú ich vlasy. Kým Victoria má tmavé, hnedé vlasy, jej sestra Louise je blondínka.

Happy Thursday! So much fun with my sister last night X 🙏🏻 Family time is so precious X VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

Manželka Davida Beckhama sa netají tým, že je rodinne založená. Svedčia o tom aj štyri deti hviezdneho páru a skvelý vzťah s celou rodinou. Manželstvo Victorie a Davida je jedno z najdlhšie trvajúcich v Hollywoode.

 

Do I look nervous?(hiding it well!😬) afternoon drive with @brooklynbeckham @davidbeckham X #familyday 🙏🏻 X VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

Zdroj: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Naďa
Bloggerka, študentka a večná optimistka, ktorá miluje fotografovanie, módu a zdravý životný štýl. Obľúbenou činnosťou je písanie článkov, čítanie kníh a vyjedanie arašidového masla veľkou lyžicou. :)