Je jednou z najrešpektovanejších osobností vo svete módy, za manžela má ikonického futbalistu, po ktorom túžia milióny žien a patrila do najúspešnejšej dievčenskej skupiny všetkých čias. Mohlo by sa zdať, že Victoria Beckham žije svoj dokonalý sen, no kedysi jej predsa len niečo chýbalo ku šťastiu. Sólová dráha. Ak patríte medzi fajnšmekrov, ktorí by radi vedeli, ako by znel hip hopový album Vicky, dnes máte svoj šťastný deň!

Písal sa rok 2003, keď sa Victoria Beckham pokúšala o sólovú spevácku kariéru a vyprodukovala zopár zaujímavých demo nahrávok. Minulý mesiac sa dostalo CD s predmetnými skladbami na eBay, kde bolo vydražené a následne si už našlo rýchlu cestu na Youtube aj SoundCloud. Posh Spice hudobne spolupracovala s hip hopovou skupinou M.O.P a Ol´Dirty Bastard. Ako sa pozdávajú hudobné počiny módnej návrhárky vám?

Video: Youtube | Foto: images4.fanpop.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)