Pred vyše 20. rokmi sa dala Victoria Adams, členka dievčenskej skupiny Spice Girls, dokopy s futbalistom mužstva Manchester United, Davidom Beckhamom. A že to bola láska na prvý pohľad, o tom nesmie byť ani pochýb! Bývalá Posh Spice teraz odhalila verejnosti tajomstvo ich prvého stretnutia a zaspomínala si na začiatky ich hviezdneho vzťahu.

V budúcom vydaní časopisu Vogue sa objaví na titulnej strane magazínu tvár Victorie Beckham, ktorú bude dopĺňať titulok: „Kiež by som to bola vedela.ˮ Čitatelia sa môžu tešiť na tajomstvá z jej života, vrátane prvého stretnutia s dnes už jej manželom Davidom. Victoria spomenula, že v tom období nevedela nič o futbale a jeho pravidlách, a preto sa cítila trochu zahanbene. Zaujímavý je fakt, že keď prvýkrát stretla Davida, bola trochu opitá, a preto si nepamätá detaily. Napriek tomu pokračuje v rozprávaní: „Láska na prvý pohľad existuje,ˮ tvrdí módna ikona.

1

Bývala spajska opísala, čo prežívala, keď sa im s Davidom prvýkrát stretli pohľady. V časopise opisuje tento moment, akoby sa mal stať, hoci sa už dávno odohral. Victoria spomína: „Kým ostatní futbalisti pili za barom s kamarátmi, Davida som videla, ako trávi čas so svojou rodinou. Ja mám tiež rada svoju rodinu a to máme spoločné. V tom čase ešte nebol taký slávny, ako ja, keďže som bola členkou dievčenskej skupiny. Vypýtala som si od neho číslo, ktoré mi napísal na letenku z Londýna do Menchestru.” Toto milé stretnutie malo to najkrajšie pokračovanie a nasledovala láska ako z filmu, ktorá trvá dodnes. Victoria má s Davidom štyri deti (Brooklyna, Romea, Cruza, Harper) a žije nádherným, rodinným životom.

2

Thank u to all who helped celebrate the #VBDoverSt first anniversary! x vb @HaigClub #LFW

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

Zdroj: cosmopolitan.com | Foto: Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.