Bývala Posh Spice sa pochválila novými snímkami, ktoré vznikli špeciálne pre čínske vydanie magazínu Vogue. Na prvý pohľad nejde o nič zvláštne. Čiernobiely záber v bielej košeli s voľne rozpustenými vlasmi, kde to štyridsaťjeden ročnej manželke Davida Beckhama skutočne pristane. Čo však nie je v poriadku? Všimli ste si malý detail?

Ak nie, nič sa nedeje. Zjavne si ho nevšimli ani editori, ani samotná Victoria. Na fotke jej totiž chýba časť pravého stehna! Hneď po zverejnení sa fanúšikovia rozdelili na dva tábory s rozdielnymi názormi. Niektorí tvrdia, že to grafik jednoducho prehnal s retušou, iní zas, že má na sebe ,,exspajska“ biele nohavičky. Vysvetlenia o záhadne chýbajúceho stehna nemajú konca kraja. Vraj je tiež možné, že časť nohy zakrýva biela košeľa splývajúca so šedým pozadím. Aký je váš názor?

Samotná Victoria si z toho veľkú hlavu nerobí a zdá sa, že je na výsledok hrdá. Nezabudla poďakovať fotografom, kaderníkovi aj maskérom a prácu si užívala. Podľa jej slov sa chce venovať najmä rodine a kariére v módnom priemysle. Neplánuje sa tak pripojiť k ostatným dievčatám, z už nefungujúcej formácie Spice Girls, na ich turné k dvadsiatemu výročiu debutovej nahrávky Spice (1996).

1

2

Foto/ Video: Instagram, Twitter, wallpapersboom.net