Bývalá spevácka hviezda a módna ikona Victoria Beckham má množstvo úžasných vecí, po ktorých túži nejedna žena. Krásny chlap, úžasné deti, práca, ktorá ju napĺňa, preplnený šatník topánkami a oblečením najprestížnejších značiek a onedlho jej ku všetkému pribudne aj ocenenie, ktoré sa nepodarí získať len tak hocikomu!

Victoria Beckham začínala svoju hviezdnu kariéru ako speváčka v Spice Girls, najpopulárnejšej dievčenskej kapele všetkých čias, no ani po jej rozpade sa vo svete nestratila. Aj keď sa po neúspechu sólovej kariéry nadobro vzdala spevu, okamžite sa pustila do niečoho nového. 42-ročná Angličanka sa rozhodla dobiť svet módy a vskutku sa jej to darí viac, než by v jej začiatkoch ktokoľvek predpokladal. Hnedovláska, ktorá je povestná svojou kamennou tvárou, patrí v súčasnosti medzi najväčšie ikony módneho priemyslu. Nielenže je obdivovaná svojou najväčšou konkurenciou, no jej vlastná značka zarába obrovský balík peňazí. Mamička štyroch detí však nezaspala na vavrínoch a svoje meno využila aj v oblasti charity!

Práve vďaka svojej neoblomnej práci sa bývalá ,,Posh Spice” už čoskoro zvíta s hlavou Anglicka, kráľovnou Alžbetou II.. Manželke Davida Beckhama, najikonickejšieho futbalistu sveta, totiž bude udelený titul Rad britského impéria a od budúceho roku si tak môže za menom pripísať hodnosť “OBE”.

Foto: Instagram | Zdroj: mirror.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.