Je to tu. Opäť prišiel čas na sviatky plné lásky a pokoja, pričom naše domácnosti čoskoro zaplní vôňa varenej kapustnice či čerstvo vypraženej ryby. Toto nádherné obdobie prežívajú konečne v teple domova i farmári z desiatej série drsnej reality šou, ktorí sa pre divákov rozhodli urobiť malé prekvapenie.

Karin Dvořáková, Martin Šmahel či nerozbitná trojica Tatiana Brunayová, Michaela Štefániková a Peter Harezník. Aj títo farmári sa tento rok postarali o zábavu na našich televíznych obrazovkách, pričom sa do našich obývačiek prihovárali každý večer od pondelka do piatku.

Po ukončení natáčania hry o 75 tisíc eur sa mnohí z nich stratili do zabudnutia, iní rozbehli svoje podnikanie a na sociálnych sieťach zbierajú tisíce fanúšikov. Ich cesty sa však opäť spojili počas veľkého finále, kde si pre všetkých divákov pripravili vianočný pozdrav s časovým predstihom.

17 známych tvárí tak verejne poprialo všetkým televíznym priaznivcom šťastné a veselé Vianoce – ich krátke, no za to výstižné a milé video si môžete pozrieť na zázname nižšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.