Dievča Shelby Donovan sa na Twitteri pochválila netradičným darčekom, ktorý dostala na Vianoce od svojej mamy. V prvom momente si Shelby myslela, že mama jej darovala robertka, ale…

Shelby Donovan sa na sociálnej sieti Twitter pochválila darčekom, ktorý jej na Vianoce venovala pod stromček jej mama. Dievča si v prvom momente myslelo, že dostala robertka. Rozpačitá reakcia sa však o pár sekúnd zmenila na smiech, keď sa ukázalo, že “ružové čudo”, pripomínajúce erotickú hračku, je však niečo celkom iné.

Nevšedný darček od mamy v plnej paráde môžete vidieť TU

Dievča zažilo v prvom momente poriadny šok, ktorý len zvyšoval fakt, že tento netradičný darček otvorila pred celou rodinou, čo bolo podľa jej slov zhruba 30 ľudí. Našťastie však nešlo o žiadny fórik v podaní jej mamy, ale bol to v skutočnosti držiak na pohár!

Tento darček a vianočný príbeh Shelby Donovan sa okamžite stal obrovským hitom internetu, ktorý pobavil už tisícky ľudí. Dúfame, že výnimkou nie ste ani vy. :)

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)