Matej “Sajfa” Cifra je už nejaký ten piatok nielen moderátor a zabávač, ale aj vloger, ktorý svoj YouTube kanál pravidelne obohacuje videami zo svojho súkromia. Na tom spred štyroch dní sa ale objavil záber, ktorý neplánoval ani samotný Sajfa.

Zrejme nikomu neunikol fakt, že Sajfa je od minulého leta zosobážený s krásnou redaktorkou Veronikou Ostrihoňovou. A ak si aspoň z času na čas pozriete nejaké videjko z moderátorovho YouTube kanálu, viete, že Veronika je dôležitou súčasťou takmer každého jeho vlogu. V tom predposlednom sa objavil aj známy herec Robo Jakab, čo možno Sajfa v kútiku duše neskôr oľutoval. Robo totiž Verči uštedril poriadny bozk na ústa.

Keďže Sajfu a jeho manželku zaujímalo, ako sa herci bozkávajú v divadle, Robo im to jasne a stručne názorne ukázal. Žiadne “len akože”, ako si obaja doposiaľ mysleli. Sajfov smiech a Veronikin znechutený výraz so slovami “Veď my sme sa pobozkali” hovorí za všetko. Ešteže to moderátor zobral s humorom, inak by už asi Robo chodil s modrinou pod okom. :D

Scénu s Robom Jakabom si môžete pozrieť od 06.18

Foto: YouTube