Fitnesska Veronika Fabianová sa zviditeľnila vďaka účinkovaniu v markizáckej zoznamke Svadba na prvý pohľad. Atraktívna kráska sa teraz so sledovateľmi na Instagrame podelila o estetický experiment. 

Počet priaznivcov vyšportovanej televíznej nevesty po odvysielaní vzťahovej reality šou vzrástol. Teraz sa tak Veronika delí s 37-tisíc fanúšikmi o každodenné činnosti aj tipy. Najnovšie priznala, že sa jej pri novom trende hustého obočia pozastavuje rozum.

,,Podľa mňa aj moje obočie stojí za zmienku. Polroka som si ho netrhala, pretože sa mi páči, keď vyzerá hustejšie a prirodzenejšie. Zvýrazní ti to oči. Sem tam ho mám vypelíchané, ale laminácia obočia tomu tvaru veľmi pomohla,“ uviedla v instastories Veronika, ktorá priložila aj svoju fotku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ak si ho však vyčešeš dohora a následne nezarovnáš, dopadne to takto, a ja fakt nechápem, že čo je toto za trend,napísala na margo snímky modelky so zafixovaným obočím dohora. S názorom influencerky sa stotožnilo až 85 percent jej fanúšikov. Súhlasíte aj vy?

Foto/Zdroj: Instagram/ver_fab