Veronika Fabianová minulý rok žiarila na obrazovkách Markízy ako jedna z neviest druhej série šou Svadba na prvý pohľad. So ženíchom Adamom, ktorého jej vybrali odborníci, sa však rozhodli, že po skončení programu vo vzťahu ďalej pokračovať nebudú. Teraz sa zdá, že je kráska opäť zaláskovaná!

Romantická šou síce do Veronikinho života toho pravého nepriniesla, no blondínke aspoň pomohla k tomu, aby si na sociálnej sieti vybudovala silnejšiu fanúšikovskú základňu. Na Instagrame vyšportovanej fitness trénerky môžu sledovatelia vidieť rôzne zaujímavosti z jej pracovného, ale i osobného života. Doteraz však na snímkach vždy pózovala single.

Se*y tridsiatnička sa nedávno vrátila zo slnkom zaliatej Kostarike. A hoci sa podľa všetkých jej príspevkov zdalo, že si krásy Karibiku užívala sama, nie je to tak. V sobotu na obed Veronika prekvapila priaznivcov zamilovanou snímkou s potetovaným fešákom, ku ktorej pridala emotikony opíc a srdiečko

,,Áno, je to môj priateľ. Viac sa k tomu však zatiaľ nechcem vyjadrovať. Nežije na Slovensku a momentálne fungujeme na diaľku, čiže je to pre mňa chúlostivá téma, o ktorej zatiaľ nechcem verejne rozprávať,“ prezradila nám šťastná influencerka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

veronika fabiianova

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/ver_fab, tvmarkizaofficial