Veroniku Fabiánovú poznajú fanúšikovia reality šou z romantickej zoznamky Svadba na prvý pohľad, kde ju odborníci na lásku spárovali s barberom Adamom. Žiaľ, aj napriek prvotným sympatiám si dvojica k sebe cestu nenašla a už medové týždne sprevádzali problémy spôsobené odlišným zmýšľaním. Párik tak vo vzťahu nepokračoval. 

Ako bolo vyššie spomenuté, minulý rok v experimentálnej šou Adamovi a Veronike šťastie neprialo. Osudovú lásku tak hľadajú opäť v reálnom živote. Mladý športovec len prednedávnom priznal, že si už niekoľkými románikmi od šou prešiel, no aktuálne je znova single. A čo jeho bývalá „manželka“ zo svadobnej šou?

,,Ubehlo celkom veľa času a úprimne mám radosť, že ľudia si ma so šou a televíziou spájajú stále menej, a skôr ma vnímajú ako osobnú trénerku a holistickú poradkyňu. Darí sa mi, dá sa povedať v každej oblasti a hlavne zdravie slúži mne aj celej mojej rodine, čo je v dnešnej dobe najviac,“ nechala sa počuť Veronika pre portál Markiza.sk.

Hoci sa atraktívna účastníčka populárnej relácie pochválila mnohými úspechmi, o jednom dôležitom aspekte života hovoriť nechcela. Na dotaz, či je zadaná, stručne povedala: ,,Odpoveď na túto otázku by som si rada nechala pre seba.“ 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nám ale v apríli Veronika odhalila, že je vo vzťahu s potetovaným mladíkom. ,,Áno, je to môj priateľ. Viac sa k tomu však zatiaľ nechcem vyjadrovať. Nežije na Slovensku a momentálne fungujeme na diaľku, čiže je to pre mňa chúlostivá téma, o ktorej zatiaľ nechcem verejne rozprávať,“ povedala v tej dobe televízna nevesta. Či stále o novom objave netúži hovoriť alebo tají rozchod, nevedno.

veronika fabiianova

Zdroj: markiza.sk, slovakwoman.sk | Foto: Instagram/ver_fab, markiza.sk