Veronika Cifrová Ostrihoňová, krásna redaktorka televízneho spravodajstva na Markíze, si získava vďaka pravidelným videám svojho manžela čoraz viac fanúšikov. Nežná polovička rádiového spíkra (a vlogera) Sajfu nafotila jedinečný set fotografií, na ktorých vyzerá doslova nádherne!

Krásna redaktorka televíznych novín TV Markíza opäť prekvapila. Aj keď už dlho nepochybujeme, že sympatická Veronika Ostrihoňová patrí medzi nádherné ženy, tentokrát nám opäť vyzarila dych. V spolupráci s čoraz populárnejšou fotografkou Ninou Skalíkovou nafotila fotoset jemných snímok, na ktorých vyzerá doslova étericky. Tiež vám miestami pripomína princeznú z rozprávky Kráľ drozdia brada?

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)