Manželia Matej Sajfa Cifra (38) a Veronika Cifrová Ostrihoňová (28) patria k najsympatickejším párom slovenského šoubiznisu. Obaja sa v súčasnosti tešia veľkej popularite, ktorú im zabezpečili predovšetkým vtipné, príjemné a jedinečné vlogy na YouTube. Najnovšie sa však fanúšikovia dozvedeli od dvojice viac, ako by zrejme čakali! :)

Známa dvojica sa fantasticky dopĺňa. Kým Sajfa je schopný jedinou úprimnou, no sarkasticky nevhodnou poznámkou dostať ľudí do pomykova, Veronika dokáže seriózne vykorčuľovať z akejkoľvek situácie a určitým spôsobom vyžehliť manželove prehrešky. Obaja sú pracovne zaneprázdnení, no na svojich fanúšikov rozhodne nekašlú a pravidelne ich tešia svojimi momentkami zo spoločného života.

Najnovšie sa rozhodli zhodnotiť uplynulý rok a sústredili sa aj na to, ako sa im podarilo splniť ich novoročné predsavzatia. Každý z nich mal napísaných deväť úloh a môžeme skonštatovať, že boli viac-menej úspešní. Ostrihoňová sa rozhodla jeden z cieľov zamerať na jógu, ktorú cvičí už dlhé roky. Uplynulý rok sa jej však chcela venovať viac, čo sa jej aj podarilo.

“Každý deň robím 12 pozdravov slnku,” pochválila sa redaktorka Televíznych novín. Sajfa však neostal svojej povesti nič dlžný a svoju manželku doplnil. “Práve dnes som ťa videl opäť to robiť. Ona to totiž cvičí úplne holá.” Veronika však všetko vysvetlila s vtipom jej vlastným: “Ja to robím hneď ako vstanem a mala som košeľu, ktorá mi bránila v rozlete,” dodala so smiechom.

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.