Radostná správa sa potvrdila! Včera vo večerných hodinách sa novopečený otecko Matej Sajfa Cifra na sociálnej sieti pochválil zrejme najkrajšou novinkou vo svojom živote. Populárne moderátorské duo Veronika a Sajfa sa stali rodičmi dcérky Sáry a čerstvá mamina už bola obdarovaná prvou pozornosťou.

Usmievavá blondínka včera priviedla na svet zdravú dcérku, ktorá dostalo meno Sára. Dievčatko sa narodilo v súkromnom bratislavskom sanatóriu, kde si veľký deň prežili už viaceré dámy z nášho šoubiznisu, ako napríklad Jasmina Alagič či Mária Bartalos.

veronika sajfa

Zabávač dal v túto chvíľu žarty bokom a drahú polovičku zašiel hneď ráno navštíviť v spoločnosti Veronikinej sestry Patrície. Dvojica niesla v rukách veľký modrý vankúš v obale, ktorý by sa prvorodičke mohol naozaj veľmi zísť.

Praktický darček čerstvé maminy zväčša využívajú na pohodlnejšie sedenie, keďže rany po pôrode ženám niekedy nedovoľujú komfortne a bez bolesti sa na posteli usadiť. Tento dar jasne naznačuje, že príbuzným známej blondínky záleží na tom, aby sa v pôrodnici cítila čo najlepšie a tiež je to znamením, že Sárka prišla na svet prirodzenou cestou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

sajfa dieťa

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Veronikaostrihonova, Sajfa