Sestry Nízlové v piatok oslávili svoje 34. narodeniny, pričom od momentu, keď sa ich hudobné duo rozdelilo, trávili spoločný sviatok prvýkrát oddelene. Ich súrodenecké puto je naozaj silné a možno práve to prinútilo Veroniku, aby si nostalgicky zaspomínala na svoje detstvo.

Pamätáte? Všetci sme ho mali. Malá kniha plná prázdnych strán, ktorú sme neustále nosili pri sebe, dúfajúc, že sa nájde kamarát, ktorý nám venuje kreslený obrázok. Dnes sú už časy iné. Pastelkami maľované pamiatky totiž zo sveta akosi vymizli. No tí, ktorí ich ešte stále majú odložené medzi zaprášenými starými albumami a poslednou zachovanou detskou hračkou, si v nich určite radi zalistujú a zaspomínajú na časy, kedy pár farieb na bielom papieri bolo tým najkrajším a najväčším prejavom priateľstva.

Twiinska Veronika taktiež jeden uchováva. O pár záberov sa dokonca neváhala podeliť aj so svojimi fanúšikmi – ukázala obrázky z roku 1994! Keď si to dneska spočítame, je to dobrých 26 rokov dozadu. Úprimne tak môžeme povedať, že ide o poriadnu historickú a zároveň dojímavú pamiatku.

Speváčka sa podelila aj o báseň, ktorú jej venovala mamka:

Ruža v tŕni,
ruža v kríčku,
ešte krajšia,
v pamätníčku!

Venuje mamina

Veronika Nízlová ukázala denníkTwiinska odhalila denník

Twiinska ukázala pamatík

A čo vy? Máte ešte stále odložené pamätníčky alebo ich vaše ratolesti nedopatrením premenili na omaľovánky?

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins