Populárne dvojičky Nízlové nikdy nepatrili medzi ženy, ktoré by pred svetom svoje dokonale vymakané postavičky skrývali. Kočky sa pravidelne prostredníctvom sociálnych sietí chvália zábermi z fotení či dovoleniek, kde neraz odhalia viac, ako by sa možno patrilo. Najnovší pikantný záber jednej zo sestier tak tiež neostal bez búrlivých ohlasov.

Krásna Veronika Nízlová sa nedávno vybrala užívať si slnečnú atmosféru do vychyteného rekreačného rezortu v blízkosti Piešťan. Práve pri bazéne vznikla poriadne dráždivá snímka speváčkinho pozadia v plnej kráse.

Atraktívna tmavovláska neváhala vytasiť do objektívu perfektne vypracovaný zadoček len v tangáčových plavkách. No reakciu, akej sa od pobúrenej fanúšičky dočkala, možno ani sama nečakala. ,,Preboha! Ako Kardashian!” podotkla rozhorčená Slovenka s cieľom prirovnať proporcie známej speváčky k slávnej americkej ikone.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

veronika nizlova

Prejavili sa rozdielne názory

Táto pripomienka ihneď vyvolala búrlivú diskusiu o tom, aké krivky sú na ženskom tele skutočne príťažlivé. ,,Lenže Kardashianka ju má napichanú a Veronika poctivo vydrepovanú. Myslím, že mi to potvrdí i Veronika, že vydrepovaný zadok je krajší ako plochý,” neoblomne si Twiinsku zastával jeden z priaznivcov, na čo súhlasne zareagovala aj samotná Veronika.

,,Ale toto je už na mňa moc takáto ri*ka,” znela ďalšia reakcia. Napriek tomu, že sa našli ľudia, ktorým sa takýto typ prezentácie veľmi nepozdáva, viacerí sa priklonili k názoru, že za vyformovanú postavičku sa bývalá hviezda z Farmy X nemá prečo hanbiť, pričom zároveň na jej adresu nešetrili slovami chvály.

Spomínaný záber Veroniky Nízlovej v plavkách nájdete —TU—

Zdroj/Foto: Veronikatwiins