Dvojičky Daniela a Veronika Nízlové nepochybne patria medzi najkrajšie dámy v šoubiznise, za čo vďačia génom, no aj tvrdej práci na svojich postavách. Sestry sa teraz vrátili z Neapola na Slovensko, aby sa chopili rol speváčok skupiny Pussycat dolls v markizáckej relácii Tvoja tvár znie povedome. Diel s atraktívnymi brunetkami sa ešte ani len nedostal na obrazovky a jedna z Twiinsiek už obdržala kritiku. 

Veronika Strapková, Saša Gachulincová, Mamba Dasha, Ivana Regešová spoločne s dvojičkami Nízlovými sa už v nedeľu večer predvedú ako skupina Pussycat dolls. Tomu predchádzalo niekoľko fotografií na sociálnych sieťach, či už od samotnej televízie Markíza, alebo od hosťujúcich dám.

Veronika alias Vebi, ktorá sa predvedie s blonďavými vlasmi, modrými šošovkami a v čiernom s*xy outfite, postrehla, že sa v komentároch stalo terčom kritiky práve jej telo v kostýme.

,,Ďakujem za milé komentáre, aj za tie ďalšie “milé” o tom, aká som vyžratá. Áno, trochu som pribrala, už nemám sixpack na bruchu ako pár mesiacov dozadu, ale stále som konfekčná veľkosť XS-S,” ozrejmuje skupine žien, ktorá sa do nej na vzdory skvelej postave pustila.

,,Mňa sa to nedotklo, len chcem poukázať na to, že presne kvôli takýmto “povrchným mudrlantkám” majú mladé dievčatá problémy s anorexiou a bulímiou. Tak dávajte bacha, čo komu píšete. Lebo aj vy raz budete mať deti. Aby sa to neotočilo proti vám,” odkazuje Veronika budúcim mamičkám.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/veronikatwiins, TV Markíza