V dobe, kedy na nás zo všetkých strán číhajú správy ohľadom koronavírusu, sú videá a fotky, ktoré dokážu pobaviť, naozaj na nezaplatenie. V tomto smere stojí na piedestáli dáma s prezývkou Nas*tá žena – tá nás už takmer rok rozosmieva svojimi skvostnými pesničkami či paródiami na známe krásky.

Po prepuknutí prednostného zaočkovania bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej a jej manžela proti ochoreniu Covid-19 internet doslova zvalcovalo video od komičky, strážiacej si svoju identitu, dokonale parodujúce škandál populárneho páru. Nasr*atá žena sa tak do povedomia dostala ešte viac a dnes snáď neexistuje Slovák, ktorý by nepoznal červenovlásku, skrývajúcu sa za filter.

Najnovšie sa do šikovných ručičiek vtipnej kočky dostala fotografia speváčky Veroniky Nízlovej, na ktorej je oblečená do čierneho latexového outfitu. Nas*atá žena však vymenila latex za vrecia na odpadky a dokonalá paródia bola zrazu na svete! ,,Nas*até Twiins! A vy ako, separujete? Alebo latex vs plast. PS: Ak máte cestu do obchodu, hoďte mi, prosím, do schránky jedny vrecia, posledné som práve minula,“ s humorom okomentovala koláž jej autorka, ktorá ňou pobavila nielen svojich skalných fanúšikov, ale aj známe dvojičky Nízlové.

,,Brutal nápad, strašne sa smejem, milujem takéto fóriky 😂❤️,“ reagovala Daniela. ,,Toooop❤️💣🤣,“ pridala sa jej sestra Veronika, ktorá sa na paródii samej seba očividne schuti pobavila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/nas*atazena