Po dlhých rokoch spoločnej kariéry sa pred pár mesiacmi po prvýkrát stalo, že sa životné cesty dvojičiek Nízlových v mnohom oddelili. Po ohlásení rozpadu hudobného fenoménu Twiins sa z Danielky stala šťastná mamina, pričom jej sestra Veronika na poli koncertovania ostáva naďalej aktívnou. Z príchodu malej Lindy sa však rozhodne teší aj jej slávna teta, ktorá konečne ukázala fanúšikom prvý spoločný záber s neterkou.

Od pôrodu Daniely Nízlovej ubehli len dva týždne, no profil celebritnej maminy sa okamžite zmenil na hotový detský raj. 33-ročná tmavovláska sa zároveň rozhodla kráčať v šľapajách viacerých kolegýň zo šoubiznisu, keďže tváričku novorodeniatka pred verejnosťou skrýva.

Daniela Nízlová Linda

Táto skutočnosť nebráni tomu, aby sa Linduška stala hviezdou číslo jeden aj u nemenej známej tety. Tentokrát dokonca nastáva vzácny okamih, kedy môžeme talentované speváčky už na prvý pohľad rozoznať. Veronika totiž nedávno ohromila vydarenou vlasovou premenou, kedy sa po dlhých rokoch vrátila k osvedčenému strihu s ofinou.

,,Šťastná a hrdá teta. A budúca krstná mama,” vydatá Twiinska okomentovala vskutku roztomilú snímku s bábätkom, ktoré k rodičom Daniele Nízlovej a Stanovi Lobotkovi pribudlo v polovici januára. Na pyšnej tete je jasne vidieť, že si prítomnosť drobca úprimne vychutnáva, pričom nejeden fanúšik podotkol, že by jej bábo tiež veľmi pristalo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronika Nízlová Linda

Zdroj: Instagram/veronikatwiins | Foto: Instagram/veronikatwiins, danielatwiins