Veronika Nízlová sa vo virtuálnom svete rada pýši veľmi vydarenými snímkami, ktoré si väčšinou zľahka upraví. Avšak prístup atraktívnej krásky ku grafickým zmenám nie je bezhraničný. Najnovšie sa Vebi k tejto téme vyjadrila prostredníctvom Instagramu, kde zdieľala názor umeleckej make-up artistky. 

Slovenská umelecká make-up artistka Michaela Rajnová na svojom Instagrame ukázala, aké divy dokáže spraviť s tvárou človeka obyčajná aplikácia, kedy sú pôvodná snímka a tá upravená diametrálne odlišné. K tejto téme mala čo povedať aj Veronika Nízlová.

,,Nehovorím, že som nikdy nepoužila filter, no snažím sa na fotkách prác skôr upravovať svetlo, kontrast, farby a podobne. No ten klam, čo dnes dokáže aplikácia vytvoriť, a tie falošné ilúzie o tom, čo je ideál… Možno to vyzerá pekne, ale nie je to realita. Treba hľadať skôr cestu, ako sa mať rada táka, aká si, ako hľadať apku, ktorá z teba spraví iného človeka,” napísala profesionálna maskérka k dvom snímkam, kde sa ukázala pred a po úprave mobilnou aplikáciou.

Podobný názor má i Veronika zo sesterskej dvojice Twiins, ktorá jej príspevok zdieľala a dokonca sa rozhodla priložiť pár vlastných slov. ,,Nehovorím, že je zlé použiť filter, doupraviť sa, ale všetko treba s mierou. To isté aj o malých úpravách – je to každého vec, len musíš vedieť, kde sa stopnúť a hlavne, prečo to robíš,” uvedomelo uviedla speváčka na sociálnych sieťach. A aj keď je podľa Vebiných snímok evidentné, že sama sa úpráv neštíti,  obľúbená brunetka aspoň pozná hranicu reality a umelej krásy, ktorou sa niektorí ľudia na Instagrame prezentujú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/rajnovamakeup/veronikatwiins